MENÜ

Zonguldak Oyunculuk Eğitimi


Zonguldak Oyunculuk Eğitimi

Zonguldak oyunculuk eğitimi, oyunculuğu meslek olarak yapmak, kendini bu alanda geliştirmek veya oyunculuğu hobi olarak yapmak isteyen kişilere verilebilmektedir. Eğitimlerimize katılacak kişiler cast direktörlerimiz tarafından yapılan ön görüşmeler ile kararlaştırılacaktır. Ön görüşmelerde cast direktörlerimiz oyuncularımıza alacakları eğitimler, eğitimin ne kadar süreceği ve eğitim sonrasındaki kazanımları hakkında bilgilendirilecektir.

Zonguldak Oyunculuk Eğitim Süreci

Zonguldak oyunculuk eğitimimiz mesleği sürekli olarak araştıran, sorgulayan, izleyen ve okuyup, takip eden kişilerin daha başarılı olacağı bir süreci kapsamaktadır. Oyuncu olmak isteyen kişilerin çoğu mesleğin içerisinde yer almaktadır ama bu konuda eğitimsiz kişilerdir. Bu neden ile cast ekibimize başvurarak eğitim almaktadır. Eğitimlerimizde gerçek bir oyuncunun sahip olması gereken tüm özellikler adaylara öğretilmektedir. Profesyonel cast direktörlerimiz yapımcı, yönetmen ve oyunculardan oluşan bir kadronun eğitimlere katılmasını sağlamaktadır. Bu sayede adaylar kısa sürede oyunculuğa hazır hale getirilecektir. Eğitimlerimizde kamera karşısı oyunculuğuna dair bir süreçte bulunmakta olup bu eğitimi alan oyuncularının kamera karşısında yaşayacakları stresi azaltmak ve rollerine adapte olmaları sağlanmaktadır. Role giriş yapma ve uzun süre aynı rolde aynı duygu ile devam edebilmek gibi farklı detaylara da değinilmektedir.

Zonguldak Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Zonguldak ve çevre illerinde yaşayan yetenekli ve oyuncu olma konusunda istekli olan kişiler cast ajansımıza internette bulunan başvuru formumuz üzerinden ulaşabilir. Başvurusu ekibimize iletilen tüm oyuncu adaylarına 2 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey