MENÜ

Mardin Oyunculuk Eğitimi


Mardin Oyunculuk Eğitimi

Mardin oyunculuk eğitimi, hassas meslekler arasında yer alan oyunculuk için gerekli olan yeteneği kazanmanız ve bu alanda gelişmeniz için sunulmuş en büyük imkanlar arasında yer almaktadır. Ajansımız eğitimlerimize katılacak olan ve gelişime açık olan oyunculara eğitimlerimiz esnasında verilecek eğitimler hakkında net bilgileri üyelik öncesinde belirtmektedir. Bu neden ile yeni kayıt aşamasında olan tüm oyuncu adayları ile cast direktörlerimiz birebir görüşme yani mülakatlar gerçekleştirmektedir. Bu mülakatlarda katılımcıların yetenekleri değerlendirilmekte ve yapılan değerlendirme sonrasında da oyunculuk eğitimlerine kayıtları yapılmaktadır.

Mardin Oyunculuk Eğitimi Amacı

Mardin oyunculuk eğitimimizdeki amaç evrensel oyunculuk yöntemlerini oyunculara tanıtmak ve oyunculuk alanında gelişmelerine katkıda bulunmaktır. Oyunculuk alanında verilen bilgilere ek olarak eğitimlerimizde oyuncu adayları kamera karşısında sınanır ve kamera oyunculuğunun farklını kavramaları sağlanır. Katılımcıların tüm gelişimleri ünlü yönetmen, oyuncu ve yapımcılar tarafından gün gün takip edilmektedir. Kamera karşısı oyunculuk eğitimi sayesinde oyuncular gerçek set ortamını da deneyimleme imkanı bulacakları için ilk setlerinde de yaşayacakları heyecan problemi henüz eğitimde iken ortadan kaldırılır. Oyuncular en doğru şekilde rol yapmayı öğrenecekleri ve kamera karşısı eğitimlerden sonra kendilerini izleyebilecekleri için her eğitim sonrasında eksikliklerini tamamlamaları sağlanacaktır. Tiyatral oyunculuk ile dizi oyunculuğu yani kamera oyunculuğunu birbirinden ayıran teknik özellikler bulunmaktadır. Bu neden ile eğitimlerimizde tiyatral oyunculuk hakkında bilgiler veriliyor olsa da kamera oyunculuğu üzerine daha çok durulmaktadır.

Mardin Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

Mardin oyunculuk eğitimimize katılmak ve yeteneklerini kamera önünde sergilemek isteyen tüm oyuncu adayları internet sitemiz üzerinde yer alan başvuru formu üzerinden başvurularını iletebilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey