MENÜ

Trabzon Oyunculuk Eğitimi


Trabzon Oyunculuk Eğitimi

Trabzon oyunculuk eğitimini veren cast ekibimizin eğitim programı oyuncuların öğrenmesi gereken tüm bilgiler ile dolu dolu ve evrensel oyunculuk yöntemlerini de içermektedir. Eğitimlerimizde oyuncularımıza bugünün oyuncularından beklenmekte olan sonuçlar ve yönetmenler için en uygun eğitimler verilmektedir. Oyuncularımıza verilen bilgilerin sonrasında ise oyuncularımız kamera oyunculuğunun tüm farklarını kavrayarak, kamera karşısında sınanacaktır. Cast ekibimiz aynı zamanda oyuncu adaylarının gelişim çizgisini günlük olarak takip etmekte ve profesyonel çalışma ortamı ile karşılaştırılmaktadır.

Trabzon Oyunculuk Eğitim Programı

Trabzon oyunculuk eğitimlerimizde katılımcılarımıza geleneksel oyunculuk tekniklerinin esasları ile teknik bilgiler de dahil olmak üzere eğitimlerde pek çok konuya değinilmektedir. Oyuncularımız bir yandan sahnede oynarken bir yandan da kamera karşısında oynama imkanı bulacaktır. Oyuncu adaylarına hem sahne hem de kamera karşısı eğitimlerin verilmesi iki eğitim arasındaki farkların net olarak görülmesi için önemlidir. Bu sayede eğitime katılan oyuncu adayları hem kamera karşısında çağdaş oyunculuk tekniklerini hem de modern oyunculuk konusunda temel bilgileri değerlendirerek öğrenme fırsatına sahip olacaklar. Eğitim süresi ve eğitimin içeriği hakkında daha detaylı bilgiye cast ekibimiz başvurularınızı inceledikten sonra ulaşabilirsiniz. Cast ekibimiz ile yapacağınız ön görüşmeler sırasında eğitimler ile ilgili tüm bilgileri ve sormak istediğiniz soruları cast direktörlerine iletebilirsiniz.

Trabzon Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Trabzon oyunculuk eğitimlerimize başvurabilmek için başvuru formunu internet sitemizde bulabilirsiniz. Başvurularınızı ilettikten kısa bir süre sonra cast direktörlerimizden olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey