MENÜ

Kahramanmaraş Oyunculuk Eğitimi


Kahramanmaraş Oyunculuk Eğitimi

Kahramanmaraş oyunculuk eğitimi ile Türkiye’nin tüm illerinde yer almakta olan projeler için oyuncu adaylarını eğitmekteyiz. Oyuncu eğitimlerimiz ile sektörde sürekli olarak ihtiyaç duyulan yeni yüzler yetiştirilmektedir. Oyunculuğun gelişmiş olduğu ve televizyon projelerinin arttığı düşünülecek olursa iyi yetiştirilmiş profesyonel oyuncu adaylarına her zaman ihtiyaç bulunmaktadır. Ajansımızda verilen eğitim medya sektöründe yer alan ünlüler, yapımcılar ve yönetmenler eşliğinde yapılmaktadır. Bebek, çocuk ve yetişkin oyuncu adaylarını cast ekibimizde bulundurmaktayız. Bebeklere eğitim vermek mümkün olmasa da çocuk yaştan başlanan oyuncu eğitimi oyunculuk alanında daha profesyonel olunması için büyük önem göstermektedir.

Kahramanmaraş Oyuncu Eğitim Başvurusu

Kahramanmaraş oyuncu başvurusu ile hedeflerinize en kısa sürede ulaşacaksınız. Başvuru formunda isim- soyisim, mail adresi, doğum tarihi, kilo, boy ve beden bilgilerinizi mutlaka doldurmalısınız. Bunun yanında yaşadığınız şehri ve varsa kamera önünde çekilmiş ufak bir repliği de forma ekleyebilirsiniz. Oyunculuk için ajansımıza başvuruda bulunan pek çok kişi daha önce oyunculuk eğitimine başvurmuş ama bir sebeple tamamlayamamış ya da tamamlamış ama oyunculuk konusunda gelişme kat edememiş olabilmektedir. Ajansımız geçmiş eğitimlerinizi ve vermiş olduğunuz bilgileri dikkatli olarak incelemektedir. Tüm oyuncular için farklı eğitim modellerimiz bulunmaktadır. Eğitiminizi hangi yönde devam ettireceğinize ise cast ekibimiz ile yapmış olduğunuz görüşme ardından karar verilmektedir.

Kahramanmaraş Oyunculuk Başvurusu Formu

Kahramanmaraş’ta yaşayan ve oyuncu olma hayali kurmakta olan herkes ajansımızın kadrosuna katılabilir. İnternet sitemizde yer almakta olan online başvuru formu ile cast ekibimize katılmak için başvuruda bulunarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey