MENÜ

Şanlıurfa Oyunculuk Eğitimi


Şanlıurfa Oyunculuk Eğitimi

Şanlıurfa oyunculuk eğitimi ile yetenekli olan tüm oyuncu adayları cast ekibimize başvuruda bulunabilir. Oyunculuk eğitimlerinde adaylara bir bütüne uymayı ve bütünün içerisinde kişiliği ile var olmayı öğrenmektedir. Mesleğini tam olarak icra edebilmesi için ise rolünü tam olarak hissetmeyi öğrenmelidir ki eğitimlerimiz esnasında oyuncuların rolüne doğru girebilmesi ve bu rolün içerisinde uzun süre kalabilmesi için gerekli şartlar belirtilmektedir. Eğitimler çok ciddi ve sorumluluk sahibi olmayı gerektirir. Uzun bir program sürecine girmeniz nedeni ile programdaki süreyi mümkün olduğu kadar iyi değerlendirmeniz ve tüm konuları ihtisaslaştırmanız gerekmektedir.

Şanlıurfa Oyunculuk Eğitimi Avantajları

Şanlıurfa oyunculuk eğitimimiz ile hem tiyatro hem de sinema oyunculuğu için gerekli eğitimleri deneyimli ve profesyonel eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Cast ekibimiz tüm eğitimlere hangi alanda eğitim alınmak isteniyor ise o alandaki yönetmenler ile öncelikle rol dağılımı gerçekleştirmektedir. Teknik bilgilerin tamamlanmasının ardından ise yönetmenler eşliğinde tiyatral eğitim alanlar tiyatro da sinema ya da dizi oyunculuğu yapacak olanlar ise kamera önünde rollerini gerçekleştirmektedir. Yönetmenler dizi setlerinde oyunculara oyunculuğu öğretmezler ama cast ekibimizin eğitimleri esnasında sektörün deneyimli yönetmenleri oyunculardan beklentilerini açık bir şekilde belirtirler. Bu sayede eğitimlerimize katılan tüm oyuncu adayları rolün en doğru şekilde nasıl gerçekleştirileceğini ve set ortamında tüm arkadaşları ile uyum içerisinde nasıl çalışacaklarına dair bir oyuncunun taşıması gereken tüm özellikler eğitimlerimizde verilmektedir.

Şanlıurfa Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

Şanlıurfa ve çevre illerinde yaşamakta olan herkes eğitimlerimize internet sitemizde yer alan başvuru formu üzerinden başvurularını iletebilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey