MENÜ

Kütahya Oyunculuk Eğitimi


Kütahya Oyunculuk Eğitimi

Kütahya oyunculuk eğitiminde cast ajansımızın oyuncuları için sunmuş olduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Oyunculuk eğitimimizde sunduğumuz avantajlardan faydalanmak isteyen kişilerin ise öncelikle ajansımıza oyunculuk başvurusu yapması gerekmektedir. Başvuruları incelenerek eğitimlerimizden sonra sektör için uygun olacak adaylara en kısa sürede cast direktörlerimiz tarafından ulaşılmaktadır. Cast ekibimizin oyunculuk eğitiminde sunmuş olduğu avantajlar nelerdir?

Kütahya Oyunculuk Eğitimi Avantajları

Oyunculuk kurslarımıza katılacak olan adayların en çok dikkat ettikleri nokta eğitmen kadromuzdur. Çünkü eğitimi verecek olan kişilerin uzman ve bu alanda donanıma sahip olması adaylar için büyük önem taşımaktadır. Eğitim almadan önce adaylara mutlaka eğitmen kadromuz hakkında bilgi verilmektedir. Bu durum oyuncu adaylarımızda eğitmenlerimizin de güven uyandırmasını sağlamaktadır. Şuan cast ekibimizde yer almakta olan pek çok profesyonel oyuncu bulunmaktadır. Bu oyuncuların çoğu ise sektörde tanınan profesyonel oyunculardır. Eğitimimizi başarı ile tamamlayan tüm oyunculara sertifikaları verilmekte ve yine cast ekibimize iletilen projelerde değerlendirilmektedir. Oyunculuk alanında profesyonel oyuncu, yapımcı ve yönetmenleri tercih ediyor olmamız mesleğinizdeki başarı oranını arttıracaktır. Eğitimlerimiz 4 ay ile 6 ay arasında değişim göstermektedir.

Kütahya Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Kütahya oyunculuk eğitimimize katılmak ve sektörde profesyonel oyuncular arasında yer almak isteyen herkesin cast ajansımızın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formumuz ile ekibimize ulaşan tüm başvurulara 2 ila 3 gün içerisinde telefon, e-mail veya sms yolu ile ulaşılmaktadır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey