MENÜ

Diyarbakır Oyunculuk Eğitimi


Diyarbakır Oyunculuk Eğitimi

Diyarbakır oyunculuk eğitimi ile oyuncu adaylarımızın tam donanımlı profesyonel oyuncular arasında yer alması sağlanmaktadır. Oyunculuk eğitimimizde oyuncu adaylarımıza eğitim veren kadromuzda sektörde aktif oyuncular, yazar ve yönetmenlerin yanı sıra yapım ve sektör uzmanları yer almaktadır. Oyuncu adaylarımıza eğitim vermek için seçtiğimiz deneyimli kadromuz sayesinde yetenekleri dahilinde profesyonel bir oyuncu olmaları kaçınılmazdır. Diyarbakır’dan oyunculuk eğitimi almak isteyen kişiler ajansımıza başvurularını ileterek oyunculuk eğitimi alma şansını yakalayabililer.

Diyarbakır Kamera Önü Eğitim Programı

Diyarbakır Cast ajansımızda bulunan özel eğitmenlerimiz ile oyuncu adaylarımıza sette kamera önü oyunculuk eğitimi verilmektedir. Temel eğitimlerimizin dışında verilen kamera karşısı oyunculuk eğitimi yaklaşık 72 saat kadar sürmektedir. Kamera karşısında yapılan eğitimimizde özel olarak hazırlanmış iç mekanda çekim yapılır ve uygulamalı olarak set ortamında deneyim kazanmanız amaçlanır. Diyarbakır oyunculuk eğitimi esnasında bulunan tüm detaylarla set ortamı oluşturulduğu için gerçek deneyim kazanmış olursunuz. Temel oyunculuk eğitimlerine profesyonel anlamda oyunculuk yapmak isteyen herkes katılabilir. Acemi olarak dizi, sinema ve reklam yapımlarında oyunculuk yapmış ama temel eğitime ihtiyacı bulunan kişiler de cast ajansımızın düzenlemiş olduğu eğitimlere katılabilir. Eğitim öncesinde cast ajansımıza başvuru yapmanız ve cast direktörlerimiz tarafından onaylanmanız gerekmektedir.

Diyarbakır Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler

Diyarbakır Merkez, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir

Diyarbakır Cast Ajansı Oyunculuk Başvurusu

Diyarbakır ve çevre il ya da ilçelerinde yeteneğine güvenen profesyonel oyunculuk yapmak isteyen herkes ajansımıza başvuruda bulunabilir. Cast ajansımıza yapacağınız başvurular için internet sitemizde bulunan oyunculuk başvuru formunu kullanabilirsiniz.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey