MENÜ

Çanakkale Oyunculuk Eğitimi


Çanakkale Oyunculuk Eğitimi

Çanakkale oyunculuk eğitimi ile sektöre en doğru oyuncu adaylarını yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Oyuncu eğitimlerimizde asıl amaç yetenekli olan adayların profesyonel bir şekilde henüz mesleğin başında iken eğitilmesidir. Oyunculuk her ne kadar yetenek olmadan yapılmayacak bir meslek dalı olsa da eğitimde bu mesleğin vazgeçilmez bir noktasıdır. Bu neden ile cast ekibimiz çanakkale’de oyunculuk eğitimi almayı düşünen yetenekli oyuncuları eğitmeyi amaçlamakta ve onlara kamera önü eğitimleri vererek sektörde önemli projeler için hazır hale getirmektedir.

Çanakkale Oyunculuk Eğitimi ve Kamera Önü Oyunculuk Kursu

Cast ajansımız tarafından verilen eğitimlerin başlangıcı evrensel oyunculuk yöntemlerinin tanınmasıdır. Eğitimler esnasında geçmiş oyunculuklar ve bugünün oyuncularında beklenenlere de değinilmektedir. Bilinmesi gereken tüm temel bilgiler verildikten sonra ise oyuncu adayları kamera karşısında değerlendirilirler. Kamera önünde değerlendirilen oyunculardan asıl beklenen farkların kavranmasıdır. Oyuncu adaylarının gelişimleri her geçen gün takip edilmekte ve profesyonel çalışma ortamlarına kısa sürede alışmaları amaçlanmaktadır.Çanakkale’de Kamera önü oyunculuğu yapacak olan kişilere eğitim programında geleneksel tekniklerden olan sahne oyunculuğu eğitimi de verilmektedir. Ancak kamera önü oyunculuğu yapacak olan oyuncu adaylarının projelerinde başarılı olabilmeleri için daha çok kamera önünde eğitilmeleri amaçlanır. Bu eğitimlerin birlikte verilmesindeki amaç ise kamera önü oyunculuğu ile sahne oyunculuğunun birbirinden ayırt edilmesini sağlamaktır.

Çanakkale Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler

Çanakkale Merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice

Çanakkale Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

Çanakkale ve çevre illerinde yaşamakta olan yeteneklerine güvenen tüm adaylar cast ajansımıza internet sitemizde yer alan oyunculuk başvuru formunu doldurarak ulaşabilir. Cast ekibimiz tüm başvuruları en kısa süre içerisinde değerlendirilerek uygun eğitimler için tarafınıza dönüş yapacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey