MENÜ

Uşak Oyunculuk Eğitimi


Uşak Oyunculuk Eğitimi

Uşak oyunculuk eğitimi, cast direktörlerimizin seçmiş olduğu özel kadro tarafından verilmektedir. Cast ekibimizin verdiği eğitimlerde sektörde aktif olarak hizmet veren oyuncular, yazarlar, yönetmenler ve yapımcılar yer almaktadır. Eğitimlerimizde bizzat sektörün içerisinde bulunan kişilerden hizmet alınması oyunculuk konusunda adayların bir kademe üstte yer alması ve daha profesyonel olmasını sağlayacaktır. Bu neden ile eğitimlerimize katılım gösteren tüm oyuncu adaylarına set ortamında kamera önü eğitim verilmektedir.

Uşak Oyunculuk Eğitimi Faydaları

Uşak oyunculuk eğitimlerimize katılım gösterecek olan kursiyerlerin yani öğrencilerin oyunculuk alanında kariyere sahip olması ve mesleği profesyonel olarak yapmaları amaçlanmaktadır. Vermiş olduğumuz eğitimlere, yetenekli olan konservatuar öğrencileri ya da oyunculuğu meslek olarak yapmak isteyen herkes katılabilir. Eğitimlerimizi tamamlayan oyuncu adayları dizi, sinema, reklam ve tiyatro gibi alanlarda çalışma yapabilir. Eğitimimize katılmadan önce adaylar ile ön görüşme yapmakta ve bu konuda kesin istekli olduğuna inanılan, zorlu süreci başarı ile tamamlayacağı konusunda ikna eden adaylara öncelik verilebilmektedir. Adaylarımızın ön görüşme sırasında düşündükleri yol haritası net olarak anlaşılır ve meslekteki ilerlemeleri bu doğrultuda yapılır. Dizi, sineme ve film gibi alanlarda projelerimizde yer alacak kişiler deneme çekimlerimiz ile önceden set ortamında yaşayacakları sorunlara son vermeleri sağlanacaktır.

Uşak Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Uşak ve çevre il ya da ilçelerinde yaşamakta olan yeteneklerine güvenen oyunculuğu meslek olarak yapmak isteyen herkes internet sitemizde bulunan başvuru formu üzerinden başvurularını iletebilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey