MENÜ

Tekirdağ Oyunculuk Eğitimi


Tekirdağ Oyunculuk Eğitimi

Tekirdağ oyunculuk eğitimlerimize katılım gösteren tüm adayların yetenekli ve kamera önü oyunculuğu yapma amacının bulunmadığını bilmelisiniz. Eğitim başvurularınızda oyunculukta kendinizi nereye koyuyor ve hedefiniz ne ise o yönde ilerleme gösterebilirsiniz. Oyunculuk eğitimlerine hobi olarak katılabileceğiniz gibi meslek olarak yapmak istediğiniz içinde bu eğitimlere katılabilir. Cast ajansımız tarafından verilen eğitimlere hobi olarak katılan kişiler ile meslek olarak icra etmek isteyen kişilere verilen eğitimler farklı değildir. Ancak katılım gösterecekleri eğitim türlerinde farklılık olabilir. Profesyonel oyunculuk yapmak isteyen kişiler tek olarak eğitim almayı tercih ederken, hobi olarak bu işi yapmak isteyen kişiler ise çoklu eğitimlerimize katılım gösterebilmektedir. Bu tercihe bağlı olduğu için cast direktörlerimiz eğitim grubuna dahil etmeden önce bu konudaki talebinizi mutlaka belirtmeniz gerekir.

Tekirdağ Oyunculuk Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekirdağ oyunculuk eğitimimizi alan kişilerin kursa devam ederken dikkat etmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Eğitimlerimiz esnasında katılım gösteren pek çok kişi oyunculuğu aktif olarak yapmaktadır ama temel oyunculuk eğitimi almamış olmaları nedeni ile mesleklerinde rollerini tam olarak gerçekleştirememektedir. Bu neden ile de ana rollerde yer alabilmeleri mümkün olamayabilir. Oyuncu adaylarının tamamı en azından temel oyunculuk eğitimini almış ve sektör hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

Tekirdağ Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Tekirdağ ve çevre illerinde yaşamını sürdüren yetenekli ve oyuncu olma hayali kuran herkes cast ajansımıza internet sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak oyunculuğa ilk adımı atabilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey