MENÜ

Samsun Oyunculuk Eğitimi


Samsun Oyunculuk Eğitimi

Samsun oyunculuk eğitimi özel televizyon kanallarının artış göstermesi ile birlikte başlayan oyunculuk mesleği için eğitimli oyuncular yetiştirmek amacı ile verilmektedir. İlk televizyonun çıkış dönemlerinde oyunculuk mesleği her ne kadar tercih edilmiyor olsa da günümüzde oyunculuk yapmak isteyen pek çok yetenekli kişi bulunmaktadır. Sizde yeteneklerine güvenen kişiler arasında yer alıyor iseniz ajansımızın oyunculuk eğitimine başvuruda bulunabilirsiniz. Cast ajansımıza oyunculuk için başvuruda bulunan tüm oyuncu adaylarının mesleğinde eğitimli olmasına önem vermekteyiz. Oyuncu olmak isteyen kişilerin de meslekte en önemli şeyin eğitim olduğunu unutmaması ve cast ekibimizin yönlendirmelerini değerlendirmesi önerilmektedir.

Samsun Oyunculuk Eğitimi Araştırmaları

Samsun oyunculuk eğitimimize başvuru yapan oyuncular cast ajansımız ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. Oyunculuk alanında vereceğimiz eğitimler esnasında oyuncularımıza sektör deneyimi kazandırmayı da amaçlamaktayız. Bu neden ile de eğitimlerimizde oyuncularımıza eğitmenlik yapmakta olan kişileri yazarlar, yönetmenler, yapımcılar ve aktif oyunculardan tercih etmekteyiz. Ayrıca eğitimlerimizde temel bilgilerin dışında kamera önü eğitimlere de ağırlık verilmektedir. Kamera önü eğitimlerin set ortamında yapılıyor olması da oyuncu adaylarının bir nevi set ortamını deneyimlemesini ve bu ortamda heyecanlanmadan ve paniğe kapılmadan rahatlıkla hareket etmeleri amaçlanmaktadır. Oyuncu adaylarının henüz eğitimde iken bu ortamı test etmesi gerçek dizi setlerine daha çabuk adapte olmasını sağlayacaktır.

Samsun Oyunculuk Eğitimi Ve Başvuru Formu

Samsun oyunculuk eğitimi ve başvuru formumuz ile cast ajansımız tarafından verilen profesyonel oyunculuk eğitimlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurusunu ileten tüm oyuncu adaylarına en kısa sürede olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey