MENÜ

Sakarya Oyunculuk Eğitimi


Sakarya Oyunculuk Eğitimi

Sakarya oyunculuk eğitimini veren eğitmen kadromuz sektörde çalışan oyuncular, yazarlar, yönetmenler, yapımcı ve uzmanlardır. Oyunculuğu iyi kavrayabilmeniz ve film setinde yaşayacağınız zorlukları minimum düzeye indirmek için bu eğitimleri dikkatli dinlemeniz gerekmektedir. Verilen tüm eğitimler sonrasında oyuncu adaylarına kamera karşısında çekim deneyimi kazandırmak hedeflendirilmektedir.

Sakarya Oyunculuk Eğitimi Başvurusu

Sakarya oyunculuk eğitimi ile profesyonel olarak dizi ve sinema oyunculuğu yapmak isteyen adaylara gerekli eğitimler sunulmaktadır. Dizi, sinema ve reklam gibi alanlarda oyunculuk yapmak için temel oyunculuk eğitimi almış ama kamera karşısında eğitim alarak sektörde deneyim kazanmak isteyen kişiler, kamera karşısı oyunculuğu eğitimi için ajansımıza başvuruda bulunabilir. Eğitime katılmak için başvuruda bulunan kişilere randevu verilmekte ve ardından ön değerlendirme işlemi yapılmaktadır. Ön değerlendirme sonrasında onaylanan oyuncu adaylarının eğitim katılımları gerçekleştirilmektedir. Sette kamera karşısında oyunculuk eğitim programlarımız yaklaşık 72 saat sürmektedir. Eğitimlerimizin tamamı set ortamında gerçekleştirilmekte ve oyuncuların mümkün olduğu kadar set ortamına uyum sağlamaları gerekmektedir. 72 saatlik eğitim sonrasında ise oyuncu adaylarımızın role girme ve uzun süre aynı rolü devam ettirmeleri, set ortamında diğer oyuncular ile uyumlu çalışmaları gibi alanlarda eğitim verilmektedir. Başvurusunu gerçekleştiren tüm oyuncularımıza olumlu ya da olumsuz mutlaka geri dönüş yapılmaktadır.

Sakarya Oyunculuk Eğitim Başvurusu

Sakarya oyunculuk eğitim başvurusu ile oyunculuk yapma hayali kuran ve yetenekli kişilere set ortamında eğitim verilmektedir. Verilen eğitimler sonucunda adaylar profesyonel oyunculuk için hazır hale gelmektedir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey