MENÜ

Ordu Oyunculuk Eğitimi


Ordu Oyunculuk Eğitimi

Ordu oyunculuk eğitimi ile kamera karşısında oyunculuk eğitimi veren cast ajansımıza oyuncu adaylarına profesyonel ortamda eğitim vermektedir. Kamera önü oyunculuk eğitimimizde oyuncu adaylarının oyunculuk alanında beceri kazandırılması ve sonrasında geniş kamera deneyimi yaşaması hedeflenir. Film ve dizi üretmek son derece zor bir süreçtir. Bu neden ile yaratıcı çalışmalar ve hazırlık süreçleri ile hazırlanan film ve dizilerde yönetmenler oyuncu seçimi konusunda özenli davranmaktadır. Yönetmen kamera ve oyun komutları ile birlikte oyunculardan inandırıcı etkileyici bir oyun beklemektedir. Dolayısı ile bu eğitimler oyuncular için inandırıcı bir performans sergileme konusunda etkili olsa da yönetmenler için ise eğitimli oyuncular ile çalışmak bir avantajdır.

Ordu Oyunculuk Eğitimi Nasıl Bir Süreçtir?

Ordu oyunculuk eğitimi esnasında en çok zaman ayrılan eğitim kamera karşısı oyunculuk eğitim programıdır. Bu programda evrensel oyunculuk yöntemleri oyuncu adaylarına verilmektedir. Verilen bu teknik bilgiler sonrasında ise oyuncu adayları kamera karşısında sınanarak pekiştirilir. Bu aşamada kamera oyunculuğunun farkları kavranır. Eğitimde yer alan oyuncu adaylarının gelişim çizgileri gün gün takip edilir ve diğer yandan profesyonel çalışma ortamında deneyim kazandırılır. Eğitim programımızın sonrasında oyuncu adayları bir sınavdan geçirilir ve sınavda başarılı olan oyuncu adaylarına eğitim sertifikası verilir.

Ordu Oyunculuk Eğitim Başvuru Formu

Oyunculuk eğitimimize katılmak isteyen Ordu ve çevre illerinde yaşayan adaylar internet sitemizde yer alan başvuru formu üzerinden ekibimize katılmak için başvuruda bulunabilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey