MENÜ

Niğde Oyunculuk Eğitimi


Niğde Oyunculuk Eğitimi

Niğde oyunculuk eğitimi sektörde var olan sinema, dizi, reklam, sunum ve yönlendirme alanlarında deneyim kazanmaktadır. Oyunculuk eğitimimiz sonrasında adaylar gerçekleştirilecek olan sinema, Tv dizisi ve internet dizisi, kısa film ve radyo programı gibi alanlarda çalışma yapabilmektedir. Oyunculuk eğitimimize katılacak olan kişiler hangi alanda çalışmak istiyorsa o alanla ilgili eğitim verilmektedir. Kamera önünde çalışmalar sürdürecek olan kişilere kamera önü eğitimi, tiyatro gibi alanlarda çalışacak olan kişiler ise tiyatral eğitim verilecektir.

Niğde Oyunculuk Eğitim Aşamaları

Niğde oyunculuk eğitimimize katılan oyuncu adaylarını 2 aşamalı eğitimden geçirmekteyiz. İlk aşamamızı tamamlamayı başaran tüm oyuncu adayları programımızın ikinci aşamasına geçme hakkını da kazanmış olacaktır. İlk aşama teknik bilgi olmakla birlikte ikinci aşamada belirlenen oyunda adayların rol alarak eğitimlerini tamamlamalarını içermektedir. Programımıza oyuncu adaylarının katılabilmeleri için ajansımıza yaptıkları başvuruların kabul edilmesi sonrasında ise yapılan ön görüşmede eğitime katılmaya uygun görülmesi gerekmektedir. Belirlenmiş olan oyun kamera önü oyunculuğunda kamera karşısında yapılırken, tiyatral eğitimde ise tiyatro sahnesinde gerçekleştirilmektedir. Bu sırada oyuncuların gerçek bir tiyatro ya da sette olduğu gibi makyaj, dekor, ışıklandırma ve ses, kostüm gibi tüm aşamaları deneyimlemesi sağlanır. 8 aylık süre ile eğitim verilen oyuncu adayları eğitim sonrasında ise oyunculuk yapmak için hazır hale gelecektir.

Niğde Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Niğde ve çevre illerinde yaşamakta olan yetenekli oyuncu adayları internet sitemizde bulunan başvuru formu üzerinden ekibimize başvurularını iletebilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey