MENÜ

Nevşehir Oyunculuk Eğitimi


Nevşehir Oyunculuk Eğitimi

Nevşehir oyunculuk eğitimi ile cast ajansımıza başvurarak ekibimizde yer alan oyuncular arasına katılmak isteyen kişilere oyunculuk hakkında temel bilgiler ve kamera oyunculuğu gibi alanlarda bilgiler verilmektedir. Cast ekibimiz tarafından sunulan özel eğitimler sonrasında başarılı olarak eğitim sonrasındaki sınavı başarı ile tamamlayan tüm oyuncu adayları yönetmen ve yapımcıların projelerinde değerlendirilmek için yönlendirilir. Bu projelerde özellikle yeni yüzlere daha çok ilgi gösterilmektedir.

Nevşehir Oyunculuk Eğitimi Faydaları

Nevşehir oyunculuk eğitimlerimize katılarak sınavları başarı ile tamamlayan tüm oyuncu adaylarına oyunculuk eğitimi sonrasında MEB onaylı sertifika verilmektedir. Eğitime katılan tüm oyunculara ise eğitime katılım belgesi cast ekibimiz tarafından verilmektedir. Oyuncularımızın talep etmesi durumunda cast ekibimiz tarafından showreel departmanımız tarafından profesyonel stüdyoda çekilen fotoğraflar ile showreel hazırlanabilmektedir. Stüdyomuzun profesyonel oyunculuk eğitimlerine katılan tüm oyuncu adayları bu hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Profesyonel oyunculuk eğitimimize katılan kişiler sektörde tanınmış oyuncu, yönetmen, yapımcı ve yazarlardan eğitim almaktadır. Tüm eğitimlerde süreci profesyonel kadromuz takip etmekte ve bu sayede oyuncu adaylarının eksikleri daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Eğitmenlerimizin tecrübeli olması oyuncuların sektör tecrübesi kazanmasını da sağlamaktadır. Üstelik eğitimlerin çoğu kamera önünde yapılmakta ve bu sayede kamera önünde oyuncu adaylarının rahatlıkla rol yapması amaçlanmaktadır.

Nevşehir Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

Nevşehir ve çevre illerinde yaşamakta olan yetenekli ama profesyonel oyunculuk eğitimi ile sektöre adım atmak isteyen herkes internet sitemizde yer alan başvuru formu üzerinden ekibimize başvuruda bulunabilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey