MENÜ

Mersin Oyunculuk Eğitimi


Mersin Oyunculuk Eğitimi

Mersin oyunculuk eğitimi ile eğitim programımıza katılım sağlayacak olan oyuncu adayları oyunculuğun geleneksel tekniklerini ve temel amacını öğrenirken diğer bir yandan da kamera karşısında deneyim kazanarak set ortamında uyum içerisinde çalışmaları sağlanır. Eğitimlerimizde yer alan oyuncu adayları hem kamera karşısında günümüz çağdaş teknikleri ile hem de modern oyunculuk temellerini öğrenerek teknik bir oyunculuk sergilemeleri sağlanmaktadır. Oyunculuk eğitimimizde bilinmesi gereken tüm teknik bilgi ve oyunculuk sergileme yöntemlerine değinileceği için eğitimi bitiren tüm adayların başarılı olması beklenir.

Mersin Oyunculuk Eğitimi Sonrası

Mersin oyunculuk eğitimimize katılım sağlayarak eğitimlerimizi başarı ile tamamlayan kişiler son olarak bilgilerinin sınandığı bir sınava tabi tutulurlar. Bu sınavı da başarı ile tamamlayan oyuncu adayları ise cast ajansımızın yönlendirmeleri ile yapımcı ve yönetmenlerin projelerine yönlendirilmektedir. Projelerde rol alacak kişiler burada yapımcı ve yönetmenlerin uyguladığı bir sınava tabi tutulmaktadır. Rolü canlandırmanız beklenir ve oyunculuğunuz ile rolün içerisine ne kadar girdiğinize bakılır. Bu sayede projenin sonuna kadar devam edebilmeniz ve inandırıcı olup olmadığınıza karar verilir. Cast ekibimizin oyuncularına sunmuş olduğu en büyük avantaj ise oyunculara eğitim esnasında projeleri nasıl alabileceklerine dair verdikleri bilgilerdir. Oyuncuların eğitimimizi tamamladıktan sonra projede yer alma ihtimali çok yüksektir.

Mersin Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Mersin oyunculuk eğitimimize katılım göstermek isteyen yetenekli kişiler internet sitemizde bulunan başvuru formu üzerinden başvurularını ekibimize iletebilir. Başvuru formunuz ekibimize ulaştıktan çok kısa bir süre sonra ise ekibimiz başvurunuz hakkında olumlu ya da olumsuz dönüş yapacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey