MENÜ

Malatya Oyunculuk Eğitimi


Malatya Oyunculuk Eğitimi

Malatya oyunculuk eğitimi ile cast ajansımıza başvuru yapmış yetenekli ama daha önce oyunculuk alanında eğitim almamış ya da deneyim sahibi olmayan kişilere eğitim ve deneyim kazandırılmaktadır. Yetenekli olan adaylar internet sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak cast ajansımıza başvuruda bulunabilir. Başvuru formunu doldururken daha önce yer almış olduğunuz rol ya da eğitim var ise bunu formda yer alan kısımlarda mutlaka belirtmelisiniz. Ayrıca başvurunuz esnasında sizi ilk görüşte tanıyabileceğimiz resimleri de eklemeniz gerekmektedir. Başvurunuz onaylandığı taktirde mail ya da telefon aracılığı ile başvuru sonucunuz size bildirilecektir. 18 yaşından küçük olan kişilerin başvurularını ise mutlaka velileri yapmalıdır.

Malatya Oyunculuk Eğitiminde Kurumlar Arası Fark Var Mıdır?

Oyunculuk okulu denildiğinde herkesin aklına öncelikle lise ve üniversitelerin sanat bölümleri gelmektedir. Henüz küçük yaşta ailelerin yönlendirmeleri ya da kendi kararları ile sınav kazanarak sanat bölümlerinde okuyorlar. Bu eğitimlerin yanı sıra özel eğitim kurumları arasında yer alan cast ajansımızda bu alanda eğitim sunmaktadır. Tiyatro ve televizyon sanatçıları tarafından verilmekte olan eğitimlerimiz bu eğitimleri alamamış kişiler için sunulmuş fırsatlar arasında yer almaktadır. Eğitim verdiğimiz sınıflarda maksimum 20 kişi bulunmaktadır. Eğitimlerimizi başarı ile tamamlayan kişilerin bilinçli ve donanımlı bir oyuncu olması amaçlanmaktadır. Bu eğitimler esnasında verilen kamera önü eğitimi de bu bilincin geliştirilmesi için verilmektedir.

Malatya Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Malatya ve çevre illerinde yaşamakta olan kişiler oyunculuk eğitimimiz için internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurabilir.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey