MENÜ

Kocaeli Oyunculuk Eğitimi


Kocaeli Oyunculuk Eğitimi

Kocaeli oyunculuk eğitimimize tecrübeli ya da tecrübesi her yaştan oyuncu başvuru yapabilmektedir. Cast ajansımız ile bağlantı kuran oyuncu adayları projelerimizde yer almadan önce mutlaka temel oyunculuk eğitimleri ve kamera önü oyunculuk eğitimi ile oyunculuk konusunda eğitilmektedir. Oyunculuğu meslek olarak yapmak isteyen kişilerin bu eğitimleri mutlaka almaları gerekmektedir. Hayallerinizin mesleği olan oyunculukta başarılı olabilmenizin ilk altın kuralı almış olduğunuz eğitimlerdir. Cast ekibimiz başvurularını ajansımıza ileten disiplinli, yetenekli ve gelişime açık olan herkesin ekibimizde yer alabilmesi için tüm imkanlarını kullanmaktadır.

Kocaeli Oyunculuk Eğitiminde Kamera Önü Eğitiminin Yararları

Kocaeli oyunculuk eğitimlerimiz esnasında oyuncularımıza vermiş olduğumuz ve en büyük zaman ayırdığımız eğitim kamera önü oyunculuk eğitimidir. Kamera önü oyunculuğu temel eğitimlerden daha önemlidir. Bu neden ile de sektörün usta oyuncuları, yapımcı ve yönetmenleri tarafından verilmektedir. Eğitimlerimizin kamera önünde devam etmesi kurs sürecinde kazanmış olduğunuz bilgileri vücut dilinizi ve oyunculukta doğru rol yapma, vücut dili kullanma gibi bilgileri kamera önünde sınamanız sağlanmaktadır. Bu sayede gerçek bir prodüksiyon ile çalıştığınızda minimum heyecan ile daha başarılı rol sergileyebileceksiniz. Kamera karşısında yaşadığınız stres ve heyecandan kurtulmanız için bu eğitimleri aksatmamanızı önermekteyiz.

Kocaeli Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Kocaeli oyunculuk eğitimimize katılarak sektörün tanınan isimleri arasında yer almak istiyorsanız internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunuz kriterlerimiz ile uyumlu olduğu taktirde cast direktörlerimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey