MENÜ

İstanbul Oyunculuk Eğitimi


İstanbul Oyunculuk Eğitimi

İstanbul oyunculuk eğitimi ile cast ajansımıza oyuncu olmak için başvuru yapan, yetenekli ama eğitimsiz kişileri doğru yönlendirerek profesyonel oyuncular arasında yer almaları sağlanmaktadır. Oyunculuk alanında gelişmeleri her gün takip edilen kişilerin oyunculuğa yönelik eğitimlerin yanı sıra diyafram geliştirmesi, ses ve beden eğitimi ile rolünü yaparken tüm tavır ve tutumlarının sürekli olarak aynı olması sağlanmaktadır. Beden geliştirme egzersizleri ile kısa sürede oyunculuk hakkında alınması gereken tüm eğitimleri tamamlamış olacaksınız.

İstanbul Oyunculuk Eğitimi Ne Kadar Sürer?

İstanbul oyunculuk eğitimi yaklaşık 12 hafta kadar sürmektedir. Oyunculuk eğitimlerinin süreleri farklılık gösterebilir ama bu süre ne olursa olsun eğitimler haftalık periyotta ilerlemektedir. Eğitimlerimiz bittikten sonra ise atölyemizde yer alan deneyimli eğitmenler sizi en uygun projelere yönlendirecektir. Yapımcılardan ekibimize gelen oyunculuk projelerinde aranmakta olan karakterlere uygun olarak eğitim vermiş olduğumuz kişileri bu projelere yönlendirmekteyiz. Projede size uygun bir rol alabilmeniz için tüm eğitimler ekibimiz tarafından verilmektedir. Dolayısı ile cast ajansımız tarafından oyuncu adaylarına verilen eğitimleri başarı ile tamamlayan herkes bir projede kendisine yer bulabilmektedir. Oyunculuk eğitimi zorlu bir süreç olarak görülebilir ama yetenekli olan oyuncu adayları bu süreci başarı ile tamamlamaktadır.

İstanbul Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

İstanbul ve çevre illerinde yaşamakta olan tüm adaylar internet sitemizde yer alan başvuru formu üzerinden cast ekibimize başvurularını iletebilir. Dizi ve film projelerinin en yoğun olduğu iller arasında yer alan İstanbul, tüm oyuncu adayları için gerekli istihdam imkanını sunmaktadır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey