MENÜ

Isparta Oyunculuk Eğitimi


Isparta Oyunculuk Eğitimi

Isparta oyunculuk eğitimi, profesyonel kamera önü oyunculuğu yapmak isteyen ve ajansımıza başvuruda bulunan kişiler için sunmuş olduğumuz özel oyunculuk eğitimidir. Oyunculuk eğitimimize katılmak için ajansımıza başvurularını ileten oyuncu adayları öncelikle yetenekleri cast ekibimiz tarafından incelenmektedir. Oyuncu adayları ön eleme ve inceleme aşamalarının ardından en uygun eğitime yönlendirilmekte, eğitim sonunda ise kısa bir değerlendirilmeden geçirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde başarılı olan tüm oyuncu adayları yapımcı ve yönetmenlere yönlendirilerek uygun projelerde rol almaları sağlanır.

Isparta Oyunculuk Eğitimi Kamera Önü Oyunculuk

Isparta oyunculuk eğitimleri sadece bilgi içerikli değildir. Oyuncu adayları eğitim esnasında oyunculuk hakkında bilmeleri gereken temel bilgileri öğrendikten sonra set ortamında kamera önü oyunculuk eğitimi almaktadır. Eğitimlerde senaryo analizi, rol, oyuncu, yönetmen ve kamera üçlüsünde konuşma dili hakkında eğitimler verilmektedir. Eğitimlerimiz esnasında oyuncuların role girmesi, rol içerisinde durarak oyuna devam etmesi ve kamera önünde aynı duyguyla sürekli olarak oynayabilmesi amaçlanmaktadır. Eğitimlerde montaj işlemi ve sinema dili de dahil olmak üzere senaryo ezberleme konusunda da ayrıntılara değinilmektedir. Eğitimimizden mezun olarak sertifika sahibi olan kişilere cast ekibimiz tarafından ücretsiz oyuncu menajerliği hizmeti de sunulmaktadır. Menajerlik hizmeti yapacağımız oyuncu adaylarımızı yapımcı ve yönetmenlere ileterek en kısa sürede dizilerde rol almaları konusunda yardımcı olunmaktadır.

Isparta Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

Isparta oyunculuk başvurusu ile cast ekibimize ileteceğiniz başvurular minimum sürede cast direktörlerimiz tarafından incelenir. Oyunculuk yapmak için ekibimize başvurularınızı internet sitemiz üzerinden iletebilirsiniz.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey