MENÜ

Bursa Oyunculuk Eğitimi


Bursa Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuk eğitimi alarak Bursa ve çevre illerinde yaşamakta olan tüm yetenekli oyuncu adayları yetenekleri doğrultusunda ajansımızda değerlendirilmekte ve doğru eğitimlere yönlendirilerek sektörün tanınan oyuncuları arasında yer almaları sağlanmaktadır. Oyunculuk eğitiminde oyunculuğun henüz ortaya çıktığı dönemlerden başlayan bir süreç ele alınır ve oyunculara diksiyonlarından, doğru tutum ve rol tekniklerine kadar her detayda eğitimler verilir. Bursa Oyunculuk eğitiminde başarılı olup olmadıkları ise eğitimin sonunda yapılan sınav ile anlaşılmaktadır. Sınavı başarı ile tamamlayan yetenekli oyuncu adaylarının ajansımıza kaydı yapılır ve sonrasında uygun projeler için yönlendirilirler. Projelerde başarılı olabilmeleri ve rolün sahibi olmaları için gerekli yönlendirme ise eğitim esnasında oyuncu adaylarına öğretilmektedir.

Bursa Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Kamera önünde oyunculuk eğitiminin en etkili yolu oyuncuların kendini kamera karşısında sınayabilmeleridir. Bu neden ile kamera önü oyunculuk eğitimi katılımcılarının temel oyunculuk becerilerini kazanabilmeleri için geniş bir kamera deneyimi yaşamaları hedeflenmektedir. Film ya da oyuncularda yer almak son derece zorlu bir süreçtir. Bu neden ile uzun hazırlık süreçlerini içeren ve pek çok uzmanın yoğunlaştığı ve çeşitli projelerde yer alabilmeniz için yapılan tüm değerlendirmelerde kamera önü oyunculuğunuza bakılmaktadır. Bursa’da yapılacak Eğitimler esnasında en çok önem verilen bölümde kamera önünde sergileyeceğiniz oyunculuktur. Kamera önü oyunculuğunda ne kadar inandırıcı ve etkili oyunculuk sergilerseniz projede yer alma ihtimalinizde o kadar artacaktır.

Bursa Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler

Bursa Merkez, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım

Bursa Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Bursa oyunculuk eğitimine katılabilmeniz ve başarılı oyuncu adayları arasında yer alabilmeniz için cast ajansımıza başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Cast ajansımıza başvuru için ise internet sitemizde yer alan oyunculuk başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey