MENÜ

Ankara Oyunculuk Eğitimi


Ankara Oyunculuk Eğitimi

Ankara Oyunculuk Eğitimi, yeteneklerine güvenen ve oyuncu olma hayali kuran herkes için uygundur. Ancak oyunculuk eğitimine başvuru yapmadan önce cast ajansımıza başvuru yapmanız gerekmektedir. Cast ekibimiz ajansımıza başvuruda bulunan tüm oyuncuların önce yeteneklerini değerlendirmekte ve hangi oyunculuk eğitimini öncelikle almaları ve oyunculukta nasıl ilerlemeleri gerektiği konusunda en doğru yönlendirmeleri yapmaktadır.

Ankara Oyunculuk Eğitim Süreci

Ankara Cast ajansımız oyunculuk konusunda profesyonel bir boyuta ulaşmak ve sektörün tanınan isimleri arasında yer almak isteyen kişiler için bir eğitim süreci başlatmaktadır. Cast ekibimizde yer alan oyuncular için eğitimlerimizde oyunculuk meslek becerisi ve medya sektörüne yeni eğitimli oyuncu adayları kazandırılmak amaçlanmaktadır. Cast ajansımızın vermiş olduğu eğitimlerde iyi bir oyuncuda bulunacak özelliklerden ses ve nefes tekniklerine kadar oyunculukla ilgili bilinmesi gereken tüm teknik bilgiler verilmektedir. Eğitimler esnasında diksiyon programına katılmak zorunlu tutulmuştur. Cast ajansımız tarafından yönlendirilen eğitimlerde oyuncu adaylarının ne kadar başarılı olduğu yapılan bir sınavla test edilmektedir. Bu sınavı başarı ile geçerek oyunculuk sertifikası alan kişiler profesyonel oyuncularımız arasında yer alabilecek ve uygun projelerde değerlendirilecektir.

Ankara Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler

Ankara Merkez, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle

Ankara Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Ankara ve çevre illerinde oyuncu olmak isteyen herkes internet sitemiz üzerinde bulunan oyunculuk başvuru formu üzerinden ajansımıza başvuru yapabilir. Başvurularınız en kısa süre cast ekibimizde yer alan direktörler tarafından incelenecek ve olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

What's your reaction?
0clock-empty

Yorum yapmaktan vazgeç

R E K L A M
Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI © 2024. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Cast Ajans sektörünün öncü ajans firmalarından olan Akademi Casting OYUNCULUK AJANSI;
Bayan model, erkek model, çocuk model, büyük beden model, tesettür model, figüran ve farklı yüzlerle dizi, reklam, klip, katolog, fuar ve diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

fashion model agency istanbul modelling agencies in Turkey